Rigola dus faiantabila iesire verticala 850 mm Alcadrain APZ2012-850 44%
Rigola dus faiantabila iesire verticala 850 mm Alcadrain APZ2012-850
4.68/5 (222)
Rigola dus iesire verticala cu margine pentru gratar perforat sau suport pentru incastrarea placilor ceramice Specificatii tehnice Rigola dus faiantabila iesire verticala 850 mm Alcadrain APZ2012-850: Inaltimea de instalare de la 85 mm Picioare...
Produse similare
Capac pentru rigola dus din otel inoxidabil lucios 950 mm Alcadrain CODE-950L Reducere 65 LEI
4.49/5
Capac pentru rigola dus din otel inoxidabil lucios 950 mm Alcadrain CODE-950L
25% 270 LEI
317
205 LEI info
Set rigola dus cu capac faiantabil Alcadrain APZ2012-OPTION6 Optimal 65 cm Reducere 165 LEI
Set rigola dus cu capac faiantabil Alcadrain APZ2012-OPTION6 Optimal 65 cm
35% 475 LEI